jak tuningowac auto

jak tuningowac auto

Shiba Inu – Wybór rasy psa, który jest odpowiedni dla Ciebie

Przy wyborze psa, ważne jest, aby wybrać rasę, który jest odpowiedni dla Ciebie. Aby to zrobić, trzeba wiedzieć, cechy i temperament tej rasy myślisz o przyjęcie lub zakupu zanim to zrobisz.septica.pl – żel do usg Shiba Inu jest tylko jednym z wielu rasy, z którego można wybrać.

Historia / Wstęp: Shiba Inu (wymawiane shee-ba inu) został przywieziony do Japonii z Chin 2000 lat temu. Shiba oznacza „chrust” i „małe”, a inu oznacza „pies”. To jest czasami tłumaczone jako „małego brushwood psa.” Został on pierwotnie hodowane do spłukiwania ptaków i polowanie na drobną zwierzynę w gęstych zaroślach górzystym terenie Japonii, ale jest przede wszystkim psem do towarzystwa. Prawdopodobnie jest chow chow i Kiusiu krwi. Jest to najmniejszy z japońskich ras rodzimych. Istnieje więcej Shibas w Japonii niż w jakiejkolwiek innej rasy.

jak tuningowac auto

Gatunek ten niemal wyginął w czasie II wojny światowej, ale jest obecnie najbardziej popularna rasa w Japonii i stają się coraz bardziej popularne w Stanach Zjednoczonych. Został przywieziony do Stanów Zjednoczonych w 1954 roku przez uzbrojonego rodziny usług i został uznany przez American Kennel Club w 1992 roku talenty Shiba należą polowanie i śledzenia, Watchdog, pilnuje, zwinność i wykonywania trików.

Cechy fizyczne: Shiba Inu jest mały, zwarty, muskularny, puszysty i zwinny i wygląda jak miniaturowy Akita i mogą być mylone z lisa. To ma spiczastą twarz, szerokie czoło i stojące trójkątne uszy. Ma małe ciemne oczy, ciemne nos i Spitz-jak ogon, że jest gruba i mocna i loki nad grzbietem. Ma podwójne pluszowy płaszcz, które najczęściej przychodzi w czerwone lub czerwone z małej tylnej nakładki lub czarny z podpalaniem, z białych lub kremowych znaczeniami na policzkach i bokach kufy, gardła, dolnej i górnej części tułowia.
Artykuł napisany przez: