jaki samochod ekonomiczny

Bruce McConkie

Mormon Leader; Były członek pierwszej Rady z siedemdziesięciu

„Kobieta pierwotna miejsce jest w domu, gdzie jest do tylnych dzieci i przestrzegać sprawiedliwego radą męża.”

— Bruce McConkie, cytowany z John Johnson, „Dlaczego nie jestem Mormon”

Nigdy nie olśni każdego, zapytać, co kobieta ma zrobić, gdy jej mąż jest idiotą albo ona jest oczywiście bardziej inteligentny niż on.sklep-olimp.pl

Popularne chrześcijański fundamentalizm, ale nieco nudne i ponure mowy dostawy, Joyce Meyer zauważa … „Pojęcie oddzielenie Kościoła i państwa z takimi politykami jak zabronienie modlitwę w szkołach publicznych] jest oszustwem od szatana.”

— Joyce Meyer, w Chrześcijańskiej Koalicji 2002 Rally Solidarności z [nowoczesnego narodu Izraela], notowane od Laurie Kellman „Christian Coalition Gospodarze Rally Zwiększ swój profil” (Associated Press: 12 października 2002)

Teraz pamiętać, że rzeczywista Biblia mówi, że kiedy chrześcijanie modlą się oni modlić się prywatnie w szafie i nie widać ludzi, tak że „Bóg, który widzi w ukryciu, odda ich otwarcie.” Nieważne, że te Jesus dolać do publicznej modlitwy były faryzeuszy, choć myślę, że w rzeczywistości historycznej rzeczywistości były one sympatyczna grupa, a nie jako przedstawiana w Nowym Testamencie. Ja zawsze mam zapłakane oczy, gdy drużyna piłkarska powiedział Modlitwę Pańską w 5 sekund i dał ten wielki grunt na końcu. :)

Cóż, uważam, że o co chodzi. Istotne jest to, że jeśli będziemy słuchać tego, co mówi się w kościele, lub te, które mówią o Bogu, nie znajdujemy się zgadzając się z nieprzyjemnym i promowanie ignorancji i głupiej nauki, polityki i sposobów , które po prostu muszą być zgodne z proboszcz lub ksiądz, jakby nie wiedział. Nasz kraj jest pełen chrześcijańskich biczownik cholewkami. Są to mężczyźni, w większości, którzy krzyczeć i powiedzieć nam wszystko to, co Bóg myśli i jakie czasy, w których żyjemy naprawdę oznacza.Są to najprawdopodobniej źle, znowu, jak wielu przed nimi, ale pieniądze są dobre. Należy zwrócić uwagę i nigdy nie powiedzieć „amen”, kiedy nie myśli, czy znajdziesz się krzywiąc się na to, co właśnie powiedział.

Artykuł napisany przez: