jaki samochod ekonomiczny

Bruce McConkie

Mormon Leader; Były członek pierwszej Rady z siedemdziesięciu

„Kobieta pierwotna miejsce jest w domu, gdzie jest do tylnych dzieci i przestrzegać sprawiedliwego radą męża.”

— Bruce McConkie, cytowany z John Johnson, „Dlaczego nie jestem Mormon”

Nigdy nie olśni każdego, zapytać, co kobieta ma zrobić, gdy jej mąż jest idiotą albo ona jest oczywiście bardziej inteligentny niż on.

Popularne chrześcijański fundamentalizm, ale nieco nudne i ponure mowy dostawy, Joyce Meyer zauważa … „Pojęcie oddzielenie Kościoła i państwa z takimi politykami jak zabronienie modlitwę w szkołach publicznych] jest oszustwem od szatana.”

— Joyce Meyer, w Chrześcijańskiej Koalicji 2002 Rally Solidarności z [nowoczesnego narodu Izraela], notowane od Laurie Kellman „Christian Coalition Gospodarze Rally Zwiększ swój profil” (Associated Press: 12 października 2002)

Teraz pamiętać, że rzeczywista Biblia mówi, że kiedy chrześcijanie modlą się oni modlić się prywatnie w szafie i nie widać ludzi, tak że „Bóg, który widzi w ukryciu, odda ich otwarcie.” Nieważne, że te Jesus dolać do publicznej modlitwy były faryzeuszy, choć myślę, że w rzeczywistości historycznej rzeczywistości były one sympatyczna grupa, a nie jako przedstawiana w Nowym Testamencie. Ja zawsze mam zapłakane oczy, gdy drużyna piłkarska powiedział Modlitwę Pańską w 5 sekund i dał ten wielki grunt na końcu. 🙂

Cóż, uważam, że o co chodzi. Istotne jest to, że jeśli będziemy słuchać tego, co mówi się w kościele, lub te, które mówią o Bogu, nie znajdujemy się zgadzając się z nieprzyjemnym i promowanie ignorancji i głupiej nauki, polityki i sposobów http://dobryalkomat.pl, które po prostu muszą być zgodne z proboszcz lub ksiądz, jakby nie wiedział. Nasz kraj jest pełen chrześcijańskich biczownik cholewkami. Są to mężczyźni, w większości, którzy krzyczeć i powiedzieć nam wszystko to, co Bóg myśli i jakie czasy, w których żyjemy naprawdę oznacza.Są to najprawdopodobniej źle, znowu, jak wielu przed nimi, ale pieniądze są dobre. Należy zwrócić uwagę i nigdy nie powiedzieć „amen”, kiedy nie myśli, czy znajdziesz się krzywiąc się na to, co właśnie powiedział.

Artykuł napisany przez: