karting czesci

karting czesci

Niektórzy, jak ja nie są w stanie iść do wyjścia terapii pacjenta. Żyję w kraju, a nie jeździć. Więc Czerwony Krzyż przybył do mojego domu, aby pomóc w moich osobistych opieki i domowego pracach. Fizjoterapeuta był również dwa razy w tygodniu przez pierwsze trzy tygodnie, a następnie raz w tygodniu, dopóki nie był zadowolony z mojego zdrowienia.wymiana opon tychy Oto niektóre z metod leczenia, które polecono mi zrobić:

kostka Bend

Zakręt kostki w górę iw dół, na przemian nogi. Powtórz dziesięć razy, trzy do czterech razy dziennie.

Hip / Kolano – kolekcjonerskie-hologramy.pl Ręcznik Calf Stretch

Usiądź z prostymi kolana i ręcznik owinięty wokół stopy. Delikatnie pociągnij ręcznik aż wygodny odcinek jest odczuwalne w łydce. Trzymając pięć sekund. Powtórz dziesięć razy, trzy do czterech razy dziennie.

Hip / Kolano – Zakres ruchu bierne zgięcie kolana

karting czesci

Z ręcznikiem wokół pięty, kolana delikatnie pociągnąć w górę z ręcznikiem, aż odcinek jest odczuwalny. Powtórz dziesięć razy, trzy do czterech razy dziennie.

Razem kolana

Miejsce może lub zwinięty ręcznik (użyłem puszkę dlatego, że był bardziej solidny.) Pod nogi. Zacisnąć mięśnie w górnej części nogi podczas próby pchania kolano w kierunku podłogi. Przytrzymaj przez pięć sekund, powtórzyć dziesięć razy, trzy do czterech razy dziennie.

Wszystkich Slajdy Knee Heel

Bend kolana i pociągnąć w kierunku pośladków. Powtórz dziesięć razy, trzy do czterech razy dziennie.

Stoi

karting czesci

Zgięciu aż tak daleko, jak to możliwe. Trzymając pięć sekund. Powtórz dziesięć razy, trzy do czterech razy dziennie. Użyłem dwóch nieparzystych skarpetek razem i nalał dwa funty piasku w skarpetce. Potem wiązane go i przywiązał go wokół mojej kostki).

Siła Budowanie jeden krok Schody

Korzystanie z taboretu lub schodach, krok w górę, potem w dół z tej samej nodze dziesięciokrotnie. Powtórz stosując drugą nogę, aby zakończyć zestaw dziesięciu step – up.Powtórz dziesięć razy, trzy do czterech razy dziennie.

Mam nadzieję, że poinformowane i oświecił tych, którzy potrzebują operacji wymiany. Nie sugarcoat i to nie jest spacer w parku podczas odzyskiwania. Ale yo będzie w stanie chodzić po parku bez bólu i bez pomocy spacerowych.

Copywrite © 2005

Pozdrowienia. Nazywam się Ameasha i mieszkam w Southwestern Ontario, Kanada. Żyłem w kraju wzdłuż Nith przez ponad dwadzieścia pięć lat, gdy mój mąż i ja poruszonych troje dzieci. Kocham pisać i mam nadzieję opublikować książkę w najbliższej przyszłości.

Artykuł napisany przez: