jaki cichy samochod

jaki cichy samochod

Przyjęcie – zadawać pytania

W 1960 roku pokolenie wyżu demograficznego wyrzucony i moi rodzice wraz z innymi miał dużą rodzinę. Miałam troje rodzeństwa i cieszył się ich znacznie więcej teraz, to ja, kiedy byłem młodszy. Jednak w 2000 roku, wiele się zmieniło. Rodziny są mniejsze i przyjęcie jest inna forma poczęcia.

I przyjął z tego prostego powodu chce mieć dziecka. Mój mąż i ja chcieliśmy stworzyć życie za pośrednictwem naszej miłości do siebie. Byłem zadowolony z bycia matką i wypełnił moje serce tak pełne miłości. Zdecydowaliśmy się na międzynarodowej adopcji, wszyscy rodzice mają powody do przyjęcia z różnych części świata, postanowił udać się na arenie międzynarodowej. Nauczyłem się tak wiele w moim dzieckiem. Jednym z obszarów, że nauczyłem się, że większość ludzi nie wie, co powiedzieć i jak się zachować wobec rodziny, która ma przyjętej obcego dziecka.

Jak moje dziecko dorastał wiele osób, które były zainteresowane widząc nas jako rodzina poprosi wiele pytań. Mój mąż i ja jesteśmy rasy amerykański natomiast mój syn jest filipiński amerykański. Po raz pierwszy przyszedł do domu i chcemy uruchomić do krewnych lub przyjaciół na odległość nie widzieliśmy na jakiś czas, to oni mówią „to przyjął? Gdzie on jest z?” jednocześnie, że jest w porządku, gdy są młode, to tylko tam rani uczucia, ponieważ z wiekiem. Zrozumieliśmy, że większość ludzi byli zaintrygowani i chcą dowiedzieć się wszystkich szczegółów naszego życia i jak przyjechaliśmy o przyjęcie naszego syna. Większość matek, jak ja, lubią dzielić szczegóły naszych dzieci i ich powrót do domu po raz pierwszy jednak, że zostaną przyjęte i gdy mówimy o tym, kiedy, dzieci są na tyle stary, aby zrozumieć, to sprawia, że ??czują się trochę bardziej jak wyrzutek. W rzeczywistości, to sprawia, że ??czują się inaczej.
Artykuł napisany przez: