co oznacza wiejski tuning

co oznacza wiejski tuning

Podstawy zbawienia przez Pana naszego i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa

Jedynym kluczem głównym przesłaniem całej Biblii, że Jezus Chrystus jest jedyną drogą do Boga Ojca i Jego mieszkalnego miejscu – nieba. Nie ma innego wyjścia! Jak widać we wszystkich wersetach Pisma wymienionych poniżej, Jezus Chrystus jest jedynym Bożym planem zbawienia dla całego świata.kwas hialuronowy w ampułkach

Biblia wyraźnie mówi, bez żadnej innej możliwej interpretacji, że istnieje tylko jeden Bóg, jedna wiara, jeden chrzest i tylko jedna droga do Boga Ojca – i to tylko przez Jezusa Chrystusa i Jego śmierć na krzyżu. Jezus mówi, że On i tylko On jest drogą, prawdą i życiem prowadzi do Boga Ojca, i że nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przez Niego!

korty tenisowe szczecin

co oznacza wiejski tuning

Wiele osób, w tym niektórych chrześcijan, wierzę, że Bóg „z wyróżnieniem” ojcem wszystkich innych religii, jak długo, jak ludzie starają się żyć dobrze i boskie życie i starają się trzymać z dala od kłopotów. Po pojawieniu się wersetów biblijnych będę listy poniżej, widać, że to nie jest sposób, w jaki Bóg wszystko skonfigurować. Bóg nie będzie honorował jakiejkolwiek innej religii, a On sprawia, że ??bardzo jasne, że to tylko przez Jego Syna i Jego śmierć na krzyżu, które dadzą ludziom wieczne zbawienie i życie wieczne z Nim samym w niebie.

Biblia mówi, że powołuje się na obronie Ewangelii. Naszym zadaniem jest, gdy wezwany, aby bronić Boga i Jezusa na podstawy zbawienia, a co w tym wszystkim chodzi. Tu są dwa wersety wyraźnie mówi nam w ten sposób:

co oznacza wiejski tuning

„… Wiedząc, że jestem powołany do obrony Ewangelii.” (Flp 1:17)

„Bądźcie zawsze gotowi do obrony wobec dawać każdemu, kto prosi, powód do nadziei, która w was jest”. (1 Piotra 3:15)

Poniżej przedstawiamy główne wersety biblijne, które zajmują się podstawami naszego zbawienia przez Jezusa Chrystusa. Wersety te są podstawowym amunicji, które będą potrzebne podczas świadkami każdemu.

Artykuł napisany przez: