jak stuningowac bmw

jak stuningowac bmw Jest to od 13 do 16 cali wysokości, a waga wynosi od 15 do 25 funtów. Kobiety są nieco mniejsze od samców.

Osobowość / Temperament: Shibas jest czujny, żywy, pewny siebie, odważny, odważny i śmiały, ale może być nieco zastrzeżone z obcymi. Są szybkie, zwinne, zabawny i wyszkolić. Są niezależne i inteligentne.https://book.dolcar.auto.pl/ Są kochający i miły, wierny i czuły i są dobre z dziećmi. Robią także z innymi psami i kotami, jeśli są one podniesione z nimi; Jednak, nie powinny one być zaufane dookoła małe zwierzęta, takie jak gryzonie i małych ptaków. Shibas nie są wiarygodne off smyczy z powodu ich tendencji do mocnego drapieżnych i polowania napędu i może ścigać inne zwierzęta. Shibas mogą być agresywne, zwłaszcza mężczyźni un-wykastrowane i musi mieć wczesny trening posłuszeństwa.

Shibas może być nieco uparty, jeżeli właściciel nie wykazują przewodnictwo Pack. Oni trochę kory i więź ściśle z ich właścicielami. Czasami zrobić głośny, piskliwy krzyk, czasami określane jako „krzyk shiba”, kiedy sprowokowana lub nieszczęśliwi, a także przy bardzo szczęśliwy i uradowany.

Są one łatwe do podróży oraz są łatwe do housebreak i często housebreak się ze względu na ich charakter czystej. Czują potrzebę utrzymywania się w stanie czystym, często lizanie się jak kot. Wychodzą z siebie, aby utrzymać swoje płaszcze czyste i unikanie wchodzenia w kałużach, błota i brudu.

Możliwe warunki zdrowotne: Rasa ta jest na ogół odporne i zdrowe, z kilku słabości genetycznych, ale możliwe problemy zdrowotne obejmują dysplazję stawu biodrowego, wsunął rzepki, jaskry, zaćmy i alergie pokarmowe, a padaczka jest coraz bardziej powszechne. Średnia długość życia wynosi około 12 do 15 lat.

Ćwiczenie / stoków: Shiba Inu ma ogromną wytrzymałość, ale będzie dostosowywać się do okoliczności właściciela. Wymaga to codzienny spacer i jest bardzo aktywna w pomieszczeniu i będzie szczęśliwsze i zdrowsze z regularnych ćwiczeń.
Artykuł napisany przez: