Idealne pod kątem smaku produkty wywodzące się z Włoch dla branży gastronomicznej

Marka North Coast zajmuje się przywozem i dystrybucją włoskich wyrobów spożywczych. Poza tym, udostępnione tu jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Propozycja sprzedażowa zawierająca mozzarella włoska skierowana jest głównie do takich klientów, którzy cenią najwyższą jakość wyrobów spożywczych. Obecnie importowane są wyroby od siedemdziesięciu czołowych producentów markowych. Większość z nich ma prawo do uzgodnionej na wyłączność dystrybucji na rynku w Polsce, co podaną propozycję sprzedażową wznosi na bardziej prestiżowy poziom.

Kupujący mają możliwość głównie zaopatrywać się tu w: produkty suche, desery, produkty mrożone a także wodę. Konsumenci podzieleni są na następujące grupy: największe sieci sklepowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad 2100 sklepów detalicznych, znajdujących się w całym kraju oraz ponad 1800 odbiorców z rynku HoReCa.

Mający doświadczenie doradcy handlowi w każdej sytuacji są w stanie doradzić klientom, na co powinni się zdecydować. Klienci mogą oczekiwać na obsługę oraz przywiezienie asortymentu aż przez sześć dni w tygodniu, ze względu na to, że North Coast dysponuje własną flotą aut dostawczych oraz nawiązał współpracę z cenionymi firmami transportowymi. Na dostawę można liczyć do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Z uwagi na to że w asortymencie można znaleźć ponad 3000 wyrobów, można w całości wyposażyć swój sklep oraz oczekiwać, iż to, co zamierza się w nim oferować, będzie udostępnione u podanego dystrybutora.

North Coast proponuje, jakie oddają bogactwo wywodzącej się z Włoch kuchni. Sklep rozpoznawalny jest z dobrych gatunkowo włoskich i wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego produktów. Nieprzetworzone wyroby zajmują miejsce lidera. Świadczy o tym to, że w North Coast można kupić je pod postacią dobrze przechowywaną a także w konkurencyjnej kwocie do zapłaty.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz