Jacht przy pobycie w Dubaju – czy warto taki wynająć

Dubaj od dawna jest bardzo często odwiedzanym miejscem, z uwagi na to że zaoferować może mnóstwo rodzaju atrakcji. Z pewnością nie będą się tam nudziły osoby pragnące zobaczyć niesamowite obiekty geniuszu inżynieryjnego, takie jak najwyższy budynek na naszej planecie, sztuczne wyspy albo Dubaj Marina. Pomimo tego, że poza miastem rozciąga się wielka pustynia, to tam również można przeżyć mnóstwo przygód, na przykład jeżdżąc na quadach albo nocując w wiosce tubylców.

Lecz bardzo ciekawą i interesującą możliwością będzie zwiedzanie okolic ze strony wody, takie Atrakcje Dubaj cieszą się w ostatnich czasach rosnąca popularnością. To bezpośrednio się przekłada na ilość wypożyczalni, mających w ofercie usługi takie jak Rejs Dubaj. Ich oferta jest naprawdę szeroka i zróżnicowana, przez co każdy bez problemów powinien sobie coś odpowiedniego dla siebie znaleźć. Jachty o najmniejszej długości mogą na pokład zabrać parę osób, dlatego nadają się bardzo dobrze na kameralną podróż w niedużym gronie. Często takie jachty są wypożyczane przez pary, jakie chcą w taki sposób spędzić romantyczne chwile. Za to na znacznie większych jednostkach, na jakich można nawet pomieścić kilkadziesiąt osób, można zorganizować jakąś uroczystość rodzinną lub firmowy event.

Oczywiście w takim przypadku liczyć się trzeba ze znacznie wyższymi cenami, lecz jak na to, co otrzymuje się w ramach całej usługi, to ogólnie ceny nie są jakieś wygórowane. Łodzie o najmniejszej długości można już wypożyczyć za kilkaset złotych za godzinę, w tej cenie jest oczywiście kapitan oraz doświadczona załoga. Przy większych jachtach ceny też oczywiście będą większe, ale z kolei na ich wysokość spore znaczenie będzie miał też okres wynajmu. Dużym plusem takiego rozwiązania będzie to, że tego typu jacht można już wypożyczyć na jedną lub parę godzin, ale jeżeli ktoś ma taką potrzebę, to może to nawet być kilka tygodni. W niejednym przypadku klienci do dyspozycji dostają już przygotowane pakiety, obejmujące najpopularniejsze miejsca, lecz można też będzie samemu wymyślić swoją trasę.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz