Nbot: przełomowe narzędzie dla biur nieruchomości

Nbot to przełomowe narzędzie dla agentów nieruchomości. Z użyciem Nbot zyskuje się wgląd do zbioru ogłoszeń prywatnych i agencyjnych, ze wszystkimi zdjęciami a także z numerami telefonów z około 200 stron. Jest to spore źródło wiedzy, które sprawdza się tak samo w obsługiwaniu klienta oferującego nieruchomość, ale też popytowego. Dołączone do programu lejki sprzedażowe bardzo mocno usprawniają proces pozyskiwania ofert, a obsługa klienta poszukującego nieruchomości przeniesiona jest na niespotykany dotychczasowo pułap.

Na tyle unowocześnione rozwiązanie jest wyjątkowo przydatne. Główne zalety, jakie ma wyszukiwarka nieruchomości to: wysyłanie ogłoszeń ze wszystkimi zdjęciami, z blisko dwustu serwisów, dostęp do ogłoszeń indywidualnych oraz biurowych z numerami telefonów ze wszystkich serwisów, możliwość błyskawicznego ustalenia danych kontaktowych do właściciela na podstawie oferty agencyjnej, informowanie o naruszeniach w umowie na wyłączność, bezzwłoczne aktualizowanie kwot w ogłoszeniach otwartych, natychmiastowe oraz precyzyjne dookreślenie kwoty oferty mieszkania oraz dostęp do ogłoszeń z uzupełnionymi ulicami oraz kwestiami szczegółowymi powiązanymi z ogłoszeniem. Jest to w takim razie kompleksowe rozwiązanie, jakie bazuje na nieskomplikowanej obsłudze.

Aplikacja dla agencji nieruchomości, agentów nieruchomości i rzeczoznawców majątkowych nie jest udostępniony osobom prywatnym. Jest zaprojektowany z rozmysłem o profesjonalnym zastosowaniu. Na witrynie www aplikacji można dostrzec, jak wyszukać oraz wysyłać ogłoszenia. Informacje są przekazane w sposób przystępny, a więc wyjątkowo czytelnie. Wystarczy utworzyć bezpłatne konto, aby mieć do całości wgląd. Ogłoszenia można bardzo prędko zmieniać na swoje i od razu przesyłać do klientów, co wyjątkowo usprawnia pracę pośredników nieruchomości.

Biura nieruchomości mogą również kontrolować, kto i w jakiej kwocie reklamuje takie same domy, co daje szansę funkcjonować lepiej aniżeli konkurencja. W aplikacji zawarte są wszystkie nieruchomości prywatne wystawione od 2018 roku, a także oferty wystosowane przez agencje. Oznacza to, iż zarejestrowany nie pominie jakiegokolwiek ogłoszenia.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz