North Coast: asortymet obejmujący więcej niż 3000 wyroby

Wyroby z Włoch, które pozwalają czuć się jak we włoskiej restauracji proponuje firma North Coast. Katalog produktów prezentuje się ciekawie, czyli konsument nie będzie mieć kłopotów z odnalezieniem mozzarella fior di latte dostosowanej do jego preferencji kulinarnych. W North Coast można także zakupić wywodzące się z Włoch pomidory w butelkach, oliwy tłoczone z najlepszych pod względem jakości oliwek, albo wędliny zrobione według sprawdzonych włoskich receptur. Są to produkty od tak cenionych producentów jakimi są: Ben’s Original, AGRIFORM bądź MENU. Sklep udostępnia również przepisy z jakich da się przygotować smaczne dania, do jakich składniki można kupować w punkcie sprzedaży. Będą to: dania główne, sałatki, przekąski, albo desery. Dania posiadają różny stopień trudności przyszykowania: od łatwego po skomplikowany. Jeżeli zaś chcą dowiadywać się więcej o ofercie albo o propozycjach przygotowania potraw, to mogą kontaktować się ze sprzedawcami lub zajrzeć do profilu w mediach społecznościowych.

Opłaca się zajrzeć do nowych informacji, bo to gwarantuje stały dostęp do oferty produktów, bo sklep udostępnia je cyklicznie. North Coast przywozi i dystrybucją włoskich wyrobów żywnościowych, jak i na dodatek sprzedaje pokarmy z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Są to produkty od aż 70 czołowych wytwórców markowych. North Coast posiada prawo do wyłącznej dystrybucji na rynku polskim, co propozycję sprzedażową czyni jako wyróżniającą się.

Klienci mają możliwość zaopatrzyć się tutaj w: ryż, sery, mrożonki oraz w wodę. Do robiących zakupy będą wliczać się: największe sieci sklepowe, delikatesy, ponad 2100 punktów sprzedaży zajmujących się sprzedażą detaliczną, znajdujących się w całym kraju i ponad tysiąc osiemset odbiorców z rynku HoReCa. Zakupy można robić aż przez 6 dni w tygodniu, ponieważ North Coast ma swoje samochody dostawcze i współpracuje z cenionymi firmami transportowymi. Dostawy odbywają się od razu po wpłacie pieniędzy za zamówienie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz