Plantago lanceolata jako zioło wspomagające układ odpornościowy u zwierząt

Zwierzęcy Paśnik to punkt sprzedaży mający do zaoferowania imponującej jakości produkty dla zwierząt. Oferta jest tutaj spora i obejmuje działy takie jak: gałązki, granulaty, korzenie, kwiaty, mieszanki ziołowe, nasiona, owoce i warzywa, siano, ziele oraz zioła rozdrobnione. Reguły realizacji transakcji zakupowych są dla kupujących od pierwszych chwil zrozumiałe, wobec czego każdy wie, czego może oczekiwać. W dodatku można liczyć na to, iż gdy ktoś nie będzie w pełni orientować się, co wytypować, to rad udziela doświadczona obsługa klienta. Każdy wyrób jest szczegółowo opisany, co stanowi kolejny atut. Kiedy tylko kupujący nie orientuje się, co wybrać dla własnego zwierzęcia albo na potrzeby własnej poradni weterynarza, to sprzedawca od razu pokaże, co jest do wyboru.

Jednym z często dobieranych wyrobów jest babka lancetowata, ze względu na to, jakie właściwości ma. Wysuszone zioło babki lancetowatej ma cechy moczopędne, hamuje przekrwienie organizmu, jak i działa odkrztuśnie. Z tego względu jest zalecane między innymi w przypadku rozwolnień oraz zapalenia żołądka. Babka lancetowata posiada również cechy antybiotyczne, a także oczyści krew oraz płuca. Oddziałuje ściągająco na mięśnie górnych dróg oddechowych.

Taka roślina zielna występuje w licznych miejscach na świecie. Jej liście mają sporą obecność błonnika, witamin, minerałów oraz innych substancji odżywczych, z tego względu to idealny element dodatkowy do diety gryzoni i królików. Liście babki lancetowatej są bogate w błonnik, ułatwiający korzystne dla zdrowia trawienie u gryzoni i królików oraz zapobiegający problemom układu pokarmowego. Dodanie babki lancetowatej do diety zwierzęcej wzmocni ich układ immunologiczny oraz sprawia, iż będą miały one dużo siły. Można też zauważyć, że tkanka skórna oraz futerko zaprezentują się zdrowiej.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz