Serwis dla przyczep kempingowych wynajmowanych i sprzedawanych w CarGO!

Wyposażenie przyczep kempingowych CarGO! w momencie wynajmu obejmuje elementy podstawowe, dzięki którym można bezpiecznie a także w komfortowych okolicznościach podróżować. Naturalnie, zamawiający mają możliwość jeszcze decydować się na wyposażenie dodatkowe, zależnie od tego, czego wymagają. Każdy kampery jest w pełni przyszykowany, czyli po przeglądzie i czysty.

W wyposażaniu standardowym umieszczone są: zewnętrzna markiza przeciwsłoneczna, bagażnik rowerowy, preparaty chemiczne do systemów sanitarnych, pełna butla gazowa, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, a także klimatyzacja. Wyposażenie uzupełniające stanowić z kolei mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy do jazdy po śniegu, dodatkowa lodówka kompresorowa, komplet dodatkowej chemii, opony zimowe, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz, czy kamera GoPro z akcesoriami.

Niezależnie wobec tego od pory roku oraz okoliczności na drodze można odbywać podróż maksymalnie luksusowo, dokładnie w ten sposób, w jaki to sobie zaplanowano. I pomimo że większość osób podróżowanie kamperem kojarzy z porą letnią, to zimą również dużo osób tak podróżuje. Kamper pozwala bowiem na sporą niezależność. Każdy wypożyczający zaś posiada inne oczekiwania odnośnie do podróżowania. Zasady wypożyczenia są każdorazowo w takim razie ustalone indywidualnie.

Dużą popularnością chwali się wypożyczenie przeczep kempingowych marki HOBBY i z całej Grupy Pilote, a klienci mogą zdecydować się na równi na przyczepy najnowsze, jak i używane. Wypożyczenie kamperów używanych pozwoli na skorzystanie z oferty CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwalać na kupno najnowszego kampera. Dla klientów dostępny jest serwis, a team pomaga klientom dopasować nie tylko wyposażenie dodatkowe, lecz też części zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz