Sprzedaż przyczep gastronomicznych w amerykańskim designu

Food trucki wyznaczone do przekazywania różnego typu jedzenia oferuje marka SHINE. Można decydować się na to, żeby wybierać modele z wyposażeniem podstawowym, jak i na takie, które będą mieć dodatkowe urządzenia. Na przykład, jeśli ktoś szuka food truck sprzedaż w celu otwarcia kawiarni, to może zdecydować się na wyposażenie dostosowane do tego stylu.

Jeśli z kolei będzie serwować posiłki główne na gorąco, to również koncept zostanie spersonalizowany pod tym kątem. Poszczególne food trucki są dostępne w seriach, czyli każdy ma możliwość znaleźć odpowiednią pod swoje oczekiwania. Wyposażenie ogólne dostosowane jest do przeznaczenia, natomiast można dopasować dowolnie innego rodzaju urządzenia. Summer Series to seria obejmująca pojazdy gastronomiczne, które wyróżniają się połyskiem wręcz lustrzanym.

Oddziałuje na to odręczne wypolerowanie, z wykorzystaniem polecanych preparatów, udostępnionych na rynku międzynarodowym. Konsumenci mogą wybierać wśród modeli udostępnionych z asortymentu, w standardowych rozmiarach lub decydować się na wybór food trucka zaprojektowanego na bazie indywidualnych czynników. W kwocie food trucka dostaje się: ściany wewnętrzne, stół roboczy, podłogę z aluminium, kompletny system obiegu wody, pełną elektrykę, lampy, oświetlenie przyczepy z oświetleniem ledowym, układ jezdny a także otwieraną ladę.

Seria Summer Series S cechuje się natomiast zewnętrzną blachą nierdzewną w dowolnie wybranym kolorze. To zleceniodawca zadecyduje zarówno o kolorystyce, jak i o wymiarach. Każdy ma szansę kupić taką przyczepę, jaka wypełni jego oczekiwania pod kątem użytkowym. Znaczy to, że trzeba dokładnie dookreślić, w jakim celu przeznaczony jest pojazd gastronomiczny. Nie ma znaczenia, czy ktokolwiek chce posiadać opcję klasyczną, bądź może interesują go chociażby grill, piec, lodówka, bądź automat do lodów. Ustalenie wszystkiego bardzo szczegółowo jest znaczące, gdyż pozwala czuć się pewniej, podczas otwierania takiego biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz