Walory domów szkieletowych, jakie buduje firma HAUSm2

Atuty domów kanadyjskich, które stawia firma HAUSm2 są niemałe. Przede wszystkim obiekty te zbudowane są na podstawie nowoczesnych technologii. W rezultacie nie ma ryzyka, iż okażą się wadliwie wykonaną budowlą. Następnie, nie bez znaczenia pozostaje to, iż są to obiekty proekologiczne, gdyż znacznie więcej osób kieruje na to uwagę. Pozostałe osoby sugerują się też tym, iż każdy ten dom jest budżetowy, z uwagi na wdrożone opcje budowlane.

Dom modułowy jest tańszy w ogrzaniu w zestawieniu do domów, jakie zbudowane są techniką tradycyjną, co jest następnym motywem przekonującym do decydowania się na taką koncepcję. Wynika to z tego, iż zastosowane są w budowli spore pokłady materiałów izolacyjnych w ścianach i w dachu. Dużo zleceniodawców, którzy już podjęli decyzję o wybudowaniu domu z firmą HAUSm2 ceni to, iż są to domy wykonane na bazie sprawdzonych rozwiązań i surowców wysokiej wartości użytkowej. Marka od ponad 10 lat robi takie realizacje jak dom szkieletowy i posiada już w dorobku ponad 250 zleceń. Każdy projekt firmowy może być dopasowany do potrzeb inwestora, co także jest zachęcające do nawiązania relacji biznesowej. Z tego powodu firma ma tak sporo poleceń na rynku, tym bardziej w województwie śląskim.

Największe plusy projektowanych obiektów to: mocna baza z drzewa czterostronnie strugane, poszycie ścian z zewnątrz z płyty fermacell, okna PVC 3 szybowe i zastosowane w ich montażu taśmy wewnętrzne i na zewnątrz, ocieplenie w ścianie oraz w poszyciu dachowym o całkowitej grubości po trzydzieści centymetrów, fasada wykończona w tynkach, pokrycie dachu ze stalowego pokrycia z ocynkowanych blach stalowych, rynny z tworzywa sztucznego, folie wiatroizolacyjne oraz paroizolacyjne, mające bardzo imponujące parametry, a także instalacja wentylacyjna obiektu zrobiona z wykorzystaniem systemowych kominów albo kominków wentylacyjnych. Układ obiektu i wielkość określonych pomieszczeń dostosowane są do oczekiwań inwestorów.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz