Buty a także torby do tenisa proponowane przez firmę Yonex

Profesjonalnie wykonany sprzęt do tenisa a także badmintona od firmy Yonex oferowany jest w kraju w punkcie sprzedaży krajowego przedstawiciela handlowego. Kupujący z chęcią decydują się na rakiety do tenisa z trzech serii: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED i VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia duży komfort gry a także spora siła uderzeń. VCORE to rakiety pozwalające podwyższoną kontrolę grania, odczuwanie każdego ruchu a także cechujące się wzorową rotację.

Poszczególne wyroby są dokładnie scharakteryzowane w punkcie sprzedaży, a więc konsumenci nie powinni mieć kłopotu z odnalezieniem czegoś, zwłaszcza, że parametry konkretnych modeli mają możliwość omówić z obsługą klienta. Scharakteryzowane są: osoby pod względem poziomu posiadających umiejętności które mogą skorzystać z rakiet oraz zastosowane w nich technologie. Yonex wytwarza też rakiety do badmintona, które są naginane są z optymalną siłą. Oferowane kolekcje takich rakiet to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dodawana jest instrukcja odnosząca się do sposobów przeplatania naciągania.

Mocny materiał wykonania pozwoli oczekiwać, iż zakupione buty do tenisa sprawdzą się przez długi czas. Nie jest znaczące, czy dana osoba gra w tenisa bądź w badmintona rekreacyjnie, czy zawodowo, ponieważ abstrahując od tego, odnajdzie akcesoria dopasowane do umiejętności i stylu grania. Firma Yonex produkuje też obuwie do tenisa, jakie doceniają zarówno początkujący, ale też profesjonalni gracze. W sklepie polskiego dystrybutora dostępne są buty damskie, jak i męskie.

Obuwie jest zapewniające ergonomię, zrobione są z trwałych tworzyw i zarazem wygląda trendy. Komfortowa podeszwa pozwala na komfort gry. Zwłaszcza buty Yonex Power Cushion gwarantują stabilną grę na korcie tenisowym. Obuwie ma delikatne dopasowanie, a podeszwy są wykonane z miękkiego materiału dopasowującego kształt pod wpływem ciepła. Warto więc przejrzeć cały katalog produktów i wytypować coś pod swoje upodobania.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz